Наші проекти


Фото завершених проектів у даній стилістиці.

Венеціанська фото #0
Венеціанська штукатурка в Киеве
Венеціанська штукатурка Киев
Венеціанська штукатурка работа по декору
Венеціанська штукатурка декор в Киеве
Опис
Венеціанська штукатурка ідеально підійде для приміщень, оформлених як у класичному стилі, так і в сучасному лофті, особливо ефектно венеціанська штукатурка виглядає на колонах та окремих архітектурних елементах інтер'єру. Існує два різні за складом види венеціанської штукатурки: вапняна та а В обох міститься мармуровий пил. Завдяки своїм компонентам та хорошим рукам майстра можна з точністю імітувати натуральний шляхетний камінь та створювати гладке декоративне покриття з ефектом полірованого мармуру. Вапняна має протигрибкові властивості оскільки зроблена з натуральних компонентів. Акрилова ж відрізняється своєю економічністю, але також надає незабутній ефект. Венеціанська штукатурка наноситься в три шари. Необхідно "венеціанку" як її називають у народі нанести на прогрунтовану поверхню в 2-3 шари з проміжком часу. Можна венеціанські штукатурки наносити вже на існуючий шар фарби. Наносити рівномірно по поверхні, трохи приполіровуючи кожен шар. Після повного висихання першого шару вільно нанести в будь-якій техніці другий шар також докладати трохи зусиль для полірування. Перед нанесенням воску видалити пил і нанести віск по поверхні. Якщо ж вас не влаштовує ступінь блиску вашої штукатурки можна нанести її в три шари за такою ж послідовністю в кінці приховуючи воском, який має вологовідштовхувальні властивості і може застосовуватися не тільки в сухих приміщеннях, а й у приміщеннях з підвищеною вологістю (ванних кімнатах, басейнах , кухнях ...) і є більш зносостійким покриттям, ніж фарба. Венеціанська штукатурка наноситься зазвичай у три шари і отримує свій характерний полірований вигляд «під мармур». Важливо правильно застосовувати декоративне покриття та дотримуватися всі техніки нанесення. Також велику роль відіграє підготовка поверхні, оскільки венеціанську штукатурку полірують із зусиллям і стіни відповідно мають бути міцними та мати надійну несучу здатність. Також, венеціанську штукатурку можна наносити і в інших техніках - отримати ефект кракелюру (розтріскування), нагріваючи її промисловим феном або розтріскувати лаком, який іде першим перед нанесенням даного виду декоративної штукатурки, створюючи ефект "під старовину". Ще одним способом застосування венеціанської штукатурки є нанесення її поверх інших декоративних штукатурок, наприклад у поєднанні з технікою «марморіно», «гротто», «марсельський віск» при цьому також можна досягти високого глянцю, зберігаючи рельєфну структуру покриття.
  • Назва Венеціанська штукатурка
  • Рубрика Декор

Подобається "Венеціанська" штукатурка?

Ми виконали більше тисячі проектів для наших дорогих клієнтів, перегляньте реалізовані проекти.


Перейти до послуги

Широка хроматична гама варіюється від ніжно пастельних тонів до інтенсивно насичених, пропонує можливість великого вибору рішень для всіх типів приміщень, як для модних тенденцій дизайну, так і класичному стилі.

Вид штукатурки

Це декоративне покриття стилю, що не залежить від примх моди, з різноманіттям варіантів обробки з різними відтінками та ефектами, створеними індивідуально майстром-декоратором.