Навчання
Програма майстрів

Курс навчання з нанесення декоративних штукатурок проходить кожних вихідних у Києві. У місті Київ це салон венеціанських штукатурок за адресою бульвар Кольцова 14 ж, а також у мережі епіцентр. Ірпінь, за адресою: вулиця Мечникова 108 В, ЖК "Позитив". Щовихідні ми навчаємо Вас з індивідуальним підходом до кожного учня освоїти декоративні штукатурки, венеціанські штукатурки, декоративні фарби. За 3 місяці зробимо з Вас справжнього майстра з декоративних штукатурок. Записатися на навчання за індивідуальною програмою можна за тел 0932065288 – Микола. Ціни на курс навчання детальніше за тел. 0932065288.

  1. Навчитеся технікам нанесення венеціанської штукатурки
  2. Вивчіть різні декоративні штукатурки та фарби
  3. Зрозумієте специфіку роботи з матеріалом
  4. Отримайте відповіді на ваші питання, пов'язані з підготовкою малярних робіт під декоративні штукатурки, декоративні фарби
  5. Набудете нових знань у сфері декоративних штукатурок.
  6. Освойте теорію і найголовніше отримайте практику нанесення декоративної штукатурки та фарбування на об'єктах
  7. Ви знайдете професію своєї мрії
Переваги
Для навчання надаємо

Інструмент, робочий одяг, виїзди на об'єкти, нанесення декоративних штукатурок на об'ємі, спілкування із замовниками, ведення переговорів із потенційними замовниками.

Переваги декоративних штукатурок

Міцність. Екологічність. Простота зміни колірної гами. Індивідуальний стиль. Реконструкція.

Інформація
Переваги роботи з нами

Ми команда професіоналів які працювали та працюють з усіма виробниками декоративних штукатурок та фарб. Знаємо всю лакофарбову продукцію всіх торгових марок. Майстри знають яку основу потрібно виготовити під нанесення декоративної штукатурки та фарби. Працюють на постійній основі.